Vircora
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Uniwersalny Reset Button?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Martin Connell
Admin
Martin Connell


Liczba postów : 26
Join date : 16/01/2015

Uniwersalny Reset Button? Empty
PisanieTemat: Uniwersalny Reset Button?   Uniwersalny Reset Button? I_icon_minitimeWto Lut 03, 2015 5:51 pm

Spróbuję streścić przekaz, by nie zanudzać.

W świetle ostatnich wydarzeń na forum zrobił się, lekko mówiąc, burdel. Sprawy nie ułatwia fakt, że pewna osoba jest wielce obrażona wyrzuceniem za łamanie zasad, przez co usiłuje się "mścić" (co ogranicza się do multikont, spamu i marnowania własnego czasu). Jako, że tej osoby nie ma już w naszym gronie ze względów porządkowych, chciałbym zaproponować następujące rozwiązanie: reset na forum.

Co przez to chcę powiedzieć? Według mnie powinniśmy zrobić czystkę wszystkich tematów, kategorii, postów i zacząć całą rozgrywkę od nowa. Swoiste "cofnięcie czasu".

Nie musi to uznaczać utraty stworzonej przez siebie postaci - jeżeli nie chcecie skasować swojej postaci, przekażcie to nam w jakiś sposób - np. postem w karcie postaci mówiącym "Chcę zachować postać.". Jeżeli chcecie, możecie też zacząć od nowa z nową postacią.

Wszystko w tej kwestii jest teraz dopuszczalne - warunkiem jest złożenie głosu w ankiecie. Jak to zrobić? Wystarczy napisać tu post, w którym mówicie, czy popieracie restart, czy nie.

Jeżeli macie tutaj kilka postaci, prosiłbym o zachowanie zasad demokracji i składanie swojego głosu tylko z jednego konta.

Dziękuję za uwagę.
//Martin
Powrót do góry Go down
https://vircora.forumpl.net
Lavshanier Moore
Admin
Lavshanier Moore


Liczba postów : 83
Join date : 16/01/2015

Uniwersalny Reset Button? Empty
PisanieTemat: Re: Uniwersalny Reset Button?   Uniwersalny Reset Button? I_icon_minitimeNie Lut 08, 2015 3:10 am

Reset został poczyniony. Jeśli potrzebujecie tematu- możecie wygrzebać z forumowego kosza i skopiować albo założyć samemu c:
Powrót do góry Go down
 
Uniwersalny Reset Button?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vircora :: Zasady :: Ogłoszenia-
Skocz do: